Przepychacz do rur REMS Mini Cobra Zobacz większe

Przepychacz do rur REMS Mini Cobra

Nowy produkt

Niezawodny, poręczny przyrząd do szybkiego użycia przy udrożnianiu rur w kuchni, łazience, toalecie.

Więcej szczegółów

465,00 zł netto

Więcej informacji

REMS Mini-Cobra – ręczny lub elektryczny napęd. Nieodzowna przy niewielkich niedrożnościach.

Konstrukcja

Prosta, mocna, praktyczna konstrukcja. Poręczna, lekka. Tylko 2,9 kg. Lekka praca, także w syfonach i ciasnych łukach rur. Bezproblemowe wprowadzanie spirali bezpośrednio poprzez siatki i kratki w umywalkach i zlewach. Pozycjonowanie spirali poprzez uchwyt szybkozaciskowy.

Spirale czyszczące i bęben

Spirale z wysokiej jakości sprężynującego drutu stalowego. Specjalnie hartowane. Duża elastyczność spirali umożliwia łatwy posuw, także przez ciasne łuki. Końcówka spirali uformowana na kształt maczugi łatwo przechodzi przez łuki. Niekorodujący bęben z odpornego na uderzenia wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa, zapobiega zabrudzeniu otoczenia. Wentylacja przestrzeni wewnętrznej bębna powoduje samoczynne schnięcie spirali. Możliwość kontroli wzrokowej spirali w każdej chwili.

Napęd

Ręczny, lekko pracujący z wygodnym uchwytem z korbką lub z wykorzystaniem odpowiedniej wiertarki/wkrętarko-wiertarki, prędkość obrotowa ≤ 300 min-1. Sześciokątny zabierak do napędu elektrycznego w pokrywie bębna.

Zakres dostawy

REMS Mini-Cobra. Przyrząd do czyszczenia rur Ø 20–50 (75) mm, z korbką ręczną i sześciokątnym zabierakiem do wiertarek/wkrętarko-wiertarek. Do spirali Ø 6, 8 i 10 mm. Bęben spirali z odpornego na uderzenia, wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa. Szybkomocujący uchwyt szczękowy. Spirala Ø 8 mm , 7,5 m.